1201 adhesions

Driven by: Money For Free, Sergi Estebanell, Josep Cosials, Octavi Royo, Nina Costas.

With the help, complicity and support of: Ferran Orobitg, Ivan Alcoba, Cia Fadunito, Alina Stockinger, Daniela Poch, Eléctrico 28, Jordi Duran i Roldós, Jérôme Devaud, Adrian Schvarzstein, Arcadi Poch Ytic Lab, Marta Sitjà, Andrea Paz, Colectivo Ameno, Cia Kamchatka, Claudio Levati, Gary Shoclat, La Fochs, Eva Marichalar-Freixa, Maria Thorson, Cia Insectotròpics, Paula Radresa, Berta Escudero, Cia La Corcoles, Cia Estampades, Quim Moya, Cal Gras, Cia Moveo, Ada Vilaró Casals, Festival Escena Poblenou, Festival Itineràncies al Lluçanès, Dani Carreras, Iolanda Llançó, Xirriquiteula teatre, Obsidiana, Amanda Pola, Fafá Franco, Tatiana da Silveira, Cia Sienta la Cabeza, Cia la Industrial teatrera, Cia Hotel iocandi,  Cia Fóra de Lugar, Sergi Ots, Cia Ponten Pie, Emília Gargot, Guillem Fuster, Joan Català, Labuena Compañía, Arantza Lopez, David Franch, Cia Colabse, Pere Hosta, Cia Campi Qui Pugui, Claudia Mirambell, FITT noves dramatúrgies, Diana Gadish, Toti Toronell, Ramon Villegas, Cia Los heros, Marga Socias, Cristina Parera, Lali Álvarez, Marie-Julie Huet i Hui Basa. 

Special adhesions:  PATEA artes de calle asociadas, PAC Plataforma d’arts de Carrer, Fira Tárrega,  PAAC Plataforma d’artistes de Catalunya, Apcc, TTP – Associació Professional de Teatre per a Tots els Públics, Fundació Carulla, Associació d’Actors i Directors Professionals de Catalunya (AADPC), CDAEC (Col·lectiu de Distribuïdores d’Arts Escèniques de Catalunya),Associació de Professionals de la Dansa de Catalunya (APdC) Associació de Professionals de la Gestió Cultural de Catalunya, Festival de cinema de Girona, Ateneu Popular 9 Barris, Teatre Municipal de Girona, CIRC A LA PLAÇA / OLOT, EtcA – Escola de teatre i circ d’Amposta, Festus, Festival d’Arts al Carrer de Torelló, FESTIVAL SISMÒGRAF, FIRA DE TITELLES DE LLEIDA, Teatre de la Llotja de Lleida, Teatre Municipal de l’Escorxador de Lleida, La Caldera,, ASSOCIACIÓ PROFESSIONALS DEL CIRC DE LA COMUNITAT VALENCIANA, AECC Asociación de Empresas de Circo de Creación, Festival Artisti in Piazza Pennabilli Italy, APCG (Asociación Profesional de Circo de Galicia), ARTO – Festival de rue de Ramonville, ACA Asoc. de Circo de Andalucía, ARTEKALE, Aapv (actors i actrius professionals valencians), Plataforma en defensa de las Artes Escénicas de Zaragoza , CircoRed, federación de Asociaciones de profesionales de Circo, MADPAC. Asoc. de Profesionales, Artistas y Creadores de circo de Madrid, Fes+chapeau/carpa revolució, Pallapupas, L’association Libre Artiste, Carpa, asociación de profesionales del circo de Aragón, Regidoria de cultura (Àngels Carulla Argilés),Figueres es MOU – Festival de Dansa i Moviment, AVETID – Associació d’Empreses d’Arts Escèniques del País Valencià, Festival Esbaiola’t, APCIB (As. de professionals de circ de les I. Balears)

Comediants, Fura dels Baus, Tortell Poltrona,Sarruga Produccions CIRC CRIC, Pepe Viyuela, Cia Artristras, Cia La Tal, Claret Papiol, Marta Almirall, Iván Morales, El Pot Petit, Manuel Delgado Ruiz, Aída Pallarès, Andres Lima.

Other (beautiful) adhesions:

Alba Ramió i Güell

Espai Peluso

LaDinamo music

Cia Manolo Alcántara

Aram Sempervirens

Carla Alabern

Des_konektar

Indeleble comunidad artística

Compañía de Circo Nueveuno

Amer i Àfrica circ cia

Álvaro Prats Bertomeu

Lluís Petit

ATACA-PACA

Por Humor al Arte 

cia. Nom Provisional

Marta Diaz 

Marco Romero

Jordi Granell Molins

Campi Qui Pugui Cia. 

La Chivata Teatro

Yldor Llach

Àngels Martínez 

Cristi Garbo

Sandra Moya Villanueva

Aram Pou Clavell

Eva González

Xip Xap Teatre

Nuri Thunder

Miquel Brugués 

Javier Ariza 

Xavier Pasqual Prats

Strada Voalá 

Camilo Rodriguez

Cia. Toti Toronell

Daniel Casanovas

Rosa Carbonell Formiguera

JAM (Jaume Jové Martí)

Nagore Somoza

Roxi Hula Hoop

Laia Farran 

La Escalera de Tijera

Ivan circoactivo

A. Cia. Anna Confetti

Associació Aue

Elena Donzel 

Eulalia Alvarez 

Juan j. Luque vega

Sergio Gilabert

Potato omelette band

Laura Nadal

Lola Rodríguez

Paloma Orts

Airí Dordas Perpinyà

Marta Lofi 

Flor Goldstein

Pablo Parra Martínez

Teatro sobre ruedas

Las Polis

Iván Lionel

Cia Du’K’tO

Pelai Molins

Fani Benages

Catherine Lemaire // Alter Eccho

Ateneu del Raval 

Festuc Teatre

Roser Sales Noguera

Carla rojas

Cia. Acrobàcia Mínima 

Albert Garcia Martinez

La Troupe Malabo

Produccions el gran mogol

Jesús Fornies

Nacho Vilar

Oriol Ferre

Anna Claramonte

Eva Quintana

Rafael Félix Rodríguez Marzo

Almozandia Teatro y Animación

María Colomer

Yera teatro, Granada 

Ramón Galera 

Marc Guillén

Alicia Soto 

Troula

Marc Tresserras Robles

Andrés Cavallin

Eli Coll

Espai de Circ Cronopis

Julie ta

Festival de circ Curtcirckit de Montgat

K de Calle,  Teatro-Animación

Domingo Martinez Belaire

Cosinart

Asaco Producciones

Xavier amatller “NOTXA”

David de la Rosa Alegre

Cia StreetFools

PEPA CASES dansa-teatre

Lola González

David Ribera

Berta Gascon

Jose Alejandro Navarro Ramos

Joan Pascual

Lluís Solé

Reinaldo Ribeiro

Marta Esmarats Bigas

Pau Ayet

Davel Puente Hoces

Iris Brok

Joan Chaves Lazaro

Julián González Fernández 

Entract

Vane Lunatica

Pepa Gil

Cristina Salvador Branera

Lola Sánchez

Coop. Artes Escénicas y Plásticas Extremadura, cAepex

Miguel Garcia Carabias 

Col•lectiu La Persiana

Festival Sense Portes (Ajuntament Argentona)

Patricia Corchado

Coral Ros

Jean Philippe Kikolas

Cia Voël

Alba Estebanell

Marta Martín 

Ida Bromberg 

Sira Aymerich 

Raquel Eme

Daniela De Vecchi 

Anais Claramunt

Costanza Lovazzano 

Danza Down.

Compañia Elías Lafuente 

Dan Pelleg, choreographer at “Dance Company of the GHT Görlitz-Zittau | wee dance company”

Revoluclown

Paolo Stratta – Fondazione Cirko Vertigo

Gustavo Giménez 

Lourdes Fernández Morillo

Enrico Partisani.

Abel Menzel

Biel Barnils

Composing Community 

Isabel Lorente Pérez

Pierumberto

LURRAK ANTZERKIA SL

Adriaan Bruin

Dani Serra Torra

Riccardo Facchini 

Maite Cabedo Garcia

Lisa Jacobson ARMA theatre

Enrico Grandi 

Silvia Oñate

Jaume Garcia Arija

Oded bahar (julio)

Hugo Oliveira 

Iván Ugalde 

Michèle Kramers 

Consuelo Varsi

Adrian Rodríguez van der Spoel 

Helena de Sola Llovet

Aitor Piñero Martínez

Silvana Rivadeneira Arcos

PAULS Olivier 

Alexandre May

La Clota 

David Berga

Giulia Pogliano

Innovarte Creaciones Artísticas 

Marisa Ibanez 

Cía Trotamundos

Compañía Lucas Escobedo 

Fab Gruau

cia toc de gresca

Saima Tebini Marcos

Sol de nit, associació cultural

Cia. InHabitants

Mayke Heessels

Circonchita

Stephan Just 

Dolo Navas 

Teatrosfera

Arnau Vinós

Teresa Urroz

La Chivata

Clara López Hurtado

Jose Luis Gañlardo Limares

Anna García Cuartero

Pablo García-Mauriño

Angélico Musgo

Cia. Deliri

Miquel Aregay

Marco Luciano/Teatro Nucleo

Laura Rodríguez 

Manuel Barroso (Producciones Lucky&Luke)

Benjamín Miguel Miralpeix 

Teatrosfera

Marta Renyer

Drap-Art

Gernat l’artista contat

Nuria Herrera

Emma Hirons

Infantilades

Axel Valldaura

Carla Alonso

La Intrèpida Teatre

Raül Molina 

Edelweiss tinoco

Radio Mangostino 

Isaías Antolín

TIRITIRANTES Circo Teatro

Jan Geerinckx

Vicky López

Isabelle Loos

Bichorobot

David cano

Maria Hinojosa 

CIRC DE JOCS

Ida Márquez Pérez

Aureli Andrés Ferrer 

CRA’P pràctiques de creació i recerca artística 

Jaume Ciurana

Maxime Guennoc – Yes We Camp

Rouge Elea & Borderline Fabrika

Rita Gasala

MONTSE FERRER MANAGEMENT CULTURAL

Anette R Hagnell

Helena Vega

Miranda Pacuenca 

Pepe Domech 

Neus Ceballos

Márcia Machado

Desirée Povedano

Adriana Alcaide Garcia 

Espiral Teatro S.L.

Mónica B

Dani Gómez Carbonell

Zohar Alon-Shner

Cia Pau Palaus

Diana Coca

Teatro Nucleo

Joan Codina Vila

David Duran

Manu Gabriel

Teófilo

Irene Benavent

LA CALLE SUENA

Jurgen Muller Muller

Angel Alonso Aranda

Jose Maria Blasco Moya

Te Little Queens cia de danza

Ana Jota López

Laura Utge

Toc de Fusta

HUTSUN TXALPARTA 

Yohana Yara 

Cándido Álvarez Oneca

Marcello Corvino

Quique Alcántara Fdez-Castañón

Circonchita

Manu Gabriel

Bea Larrañaga 

Maite Cuentos con Corazón 

Arnau Guillén Carulla

ADHOC CULTURA 

Ulldistret / Arts Aplicades

La Inefable 

Sebastià Jordà Ruiz

EspectacleSpectacular

Antuan Asensio

DIÁVOLO PRODUCCIÓN CULTURAL SL

Gabriele Koch 

Viviana Monzón Barragán 

Imma Juanós Burrell

Toño Zarralanga

Yasmina Burdeus Mor

Oriol Vazquez

Ramona Lehnert

Cia.Impas

Mercè Espellets

Sound de Secà

Ataca Pelly

Victórico-Javier Domingo Martínez

Nirvana Jiménez

Improsia Teatre

Cristina Riera

Sarah Sternat 

Aerial Circo de Lanzarote 

Ramon Creus Guiu

Victor Polo

Sara Nieto 

El Sidral Saraus i saragates teatrals S.L.L

Laura Cera Sanchis

Pez Limbo

Cia La Prodigiosa

Célia Lefèvre

Détournoyment

Cie les Tombés de la Lune

Jérôme Côme

Rita Sarzedas 

Cie Brûlure Indienne

Teatro de La Manivela SCP

Bernhard Vierling/Artist, Berlin

Laura Barquets

Tom Lacoste

Cie Microsillon

El Mago Franc

Compagnie Sputnik

Toni Mira

Alexis Eupierre

Eva Cermak

Barcelona International Dance Exchange

Eloi Ponce

Festival Marrameu

Jordi Villacampa Viñes

Abigail Ballester Ariño

David Merelas

Sasha Agranov

Marta Salla Chopo

Isaac Baró

Francesca Ceccotti

Dani Chicano

Revista Proscenium

Campanya, solidària per la infància Juguetes del rock Tarragona I associació el Rock es cultura Catalunya. 

CRUMA, Taller d’Arts Escèniques de Tàrrega

Stéphane Detrain 

Manuel Palomar Martinez

Jaume Bernadet Munné y Rita Kuan “Jin Hua” de Comediants

David Vall

La Volière

Jorge Sanz Pulido – Gestor Cultural

Samarkanda Teatro

Decipivolta Teatre (Laia sales Y Mari Marcos)

Eva Pomares, periodista

COMPAGNIE HYDRAGON 

Natàlia Espinet i Vallès

Gonzalo Andino Lucas

Oriol Puig Taulé 

Assiciació videt i  joan raven 

cielesboucheres@gmail.fr

ANIMATHOR

Deriva Mussol

Cia Subcielo, danza aérea

Sigrid Ojel

Noletia Gestión Cultural

Marta Nistal Torres 

Fidel Darias Arenas

Gil becher

Goro Osojnik

Compañía Vol’e Temps

Cirko Psikario

Bjørn Olesen

Àngels Queralt/ DosOrillasCultura

Blink Flash

Rodrigo Lacasa Montes

cia Maite Guevara

Eva, La Dama Inquieta

tanzNetz Graz

Maité Esteban Oliva

Animaidea 

Compañía Chimichurri

MattatoioSospeso

Murmuyo

La Bleda

Compagnie du Chaland

Belén Alonso Royo 

Mónica Suarez

Barbara Govan

Joshu Larrey

Jordi Juanet “Boni” 

Carme Andrade

Herminio Campillo

Stefy – Bosque Tabaibart

Isa Belui

Aúra festival de artes escenicas 

VICTOR GRACIA

Jerónimo Albarracin

Ada Jimenez

Javi Cornelio

Rubén Carretero 

Assemblea d’Estudiants de l’Institut del Teatre

Associacio Cultural Tomassa Teatre

Marisa Agostini Jaén

Clàudia Saez Ferran

Xavier Alepús Membrives

Associació Cultural El Garatge

La Càpsula Produccions

Mike Dosperillas

Belem Brandido

Pistacatro Productora de Sońos SL

barbara mateo romero

Verónica Ramírez 

Caroline Cano

Ada Paukstyte

Paraules d’aire

Flufenbach Tobol

Harinera Colectivo

Kike pika pika

La Locomobile

Ramona Lehnert

Leonidas Martín

Inspira Teatre

Greta Marí Rodríguez

Paraules d’aire

Xanu pintor

cia.Katakrak

igra.rama

Gordon Wilson

Circo Mambo 

Rosa Maria Pelaez Rios

Joaquin Navas Vinagre

Arthur Bernard Bazin

Luis Monzón (timbiriqui)

Andrea Pérez Bejarano

Prisca Salvadores 

Luz Maria Eynaudi

Fernando Paniagua de Paz 

Anastasiya Shadrina

Cia de teatre anna roca

Christina Lederhaas

Circo Mambo 

Craig Weston

Marc Costa Gòmez

collectif Random 

David Mora

Gabriel Bucker Chucri Carturan

Raúl G. Sorolla

JORDI COLLADO 

Félix Muñiz

Ignacio Achurra Director Compañía La Patriótico Interesante

Nayara tejero cruz

Estreanty Langa

Gema Gutiérrez Escobar 

Txus marpey

Milki Lee

Camilo Vernazza

Saray González Claveria

Peppe Cannata

Cia Le PUANT

Adrià Viñas Puntí

Jorge González Salvador 

Juana Lorda Hernández 

Luis Eduardo Varela Cardona

Kathrin Bahr

Isabel Cabrera

Eva Luna García-Mauriño

Luigi Belui

Jens Frimann Hansen

Imaginautes Serveis Culturals

Joje Venfrente

Pylypiw Etienne

This Maag

Cia. PocaCosa Teatre

Esther Cano

Gaby Merz

Itinerània

Compañía de circo “The Funes Troup“

Orain-Bi zirko/teatro

Sara Alvarez Iglesias

Ma López Llauradó

Sarini Zirko

Elena Giménez Rodríguez 

Safareig Poètic

CAPRINA

Cia. Les Cícliques

Andreu Zaragoza

Paula F. Mier

May Ramirez

Enrico Bizzotto 

Asociación Teatro 4 Elementos

Rosita Calvi

Alejandro Nicolas Munoz

AMATEA (asociación majorera de personas con Trastorno Espectro Autismo)

Montserrat Casanovas Sánchez

Daria Shadrina

Cia Albert Vinyes

Hermelinda Simela

Paulo Jamine 

Produccions Scura

Jurgen Muller Muller

Associació Ü del Bac

Luis Bordonada

Rosa Luz Pastor del Palacio

Indeleble Comunidad Artística

Pentina el Gat

Rosi Cózar Navarro

Mirada Periferika

Marcel Peris Cervià

Associació cultural d’equilibristes i malabars

Maite Yarza

Rebeca Pena

Expresateatro

Kevin Booth

Cía La Pulpa

Rodri kmtr

Irene de Paz

Ares manchón garcía 

Bucraà Circus 

Yeyo Guerrero

Ana Álvaro

Carlos Alejandro González Montoya

Bea Insa

La Nave del Espacio

Candela Fernández Quiroga

Monica Waisman

Els Guies Ufissials 

Xampatito Pato

Teatre Conino Gurillo

Antonia Gonzalez solano

Sarah John

Gloria Navarro

JOHN DINDY

Eulàlia Sabater i Puig

Cia. Filigranes 

Alan Richardson

Míriam Camps

Hiram Vega 

Associació Utopia Barcelona

AC&LARESIDUAL

Anthony jones

Juani Guirao Hernández

Toni Vila

Ananda Yanara

Cie Le Plus Petit Espace Possible

Eulàlia Sabater i Puig

LAUNAY PHILIPPE

Associació ACIRKAOS

Cristina Salces

Miriam garcia

Arce L. Gutiérrez 

Alea Teatre

Patricia De Haro Frutos

Circo Círculum

Instantropia

Nando Rivas

Margarito y Cía.

GTO 100Tolas

Kalima del drago

Manuel diaz betancort 

Cia.Ortiga

Ovidi Llorente Saguer

Irene Palencia

Sabela Dávila Cacheda

Dalton Paulino Baptista

Jorge da Rocha- ARAWAKE

La Nave Va Teatre

Marilén Ribot Estelrich

Silvia díaz betancorto

Fernando Ballesteros

Sabrina Catalán 

David Cebrian Aranguren

Sandra Daza

Jesús María Hernández hernandez

Balto Clown

Roger DEULOFEU

Ursula Graber

Rubén Rodríguez Lucas

David Soria Martínez 

Toni Polo

lcompagnie les rustines de l’ange

Elisabet Cirera Cifuentes

La Mecànica

Albert Ortiz Sotillo

Camila Grigera

Aníbal Mago

Llorenç Corbella

Noche Diéguez

Vivían Requena

Irma Borges

Orelles de Xocolata

Cie Belle Pagaille

Associació Cultural Orella Activa

Àlex Meyer

Emiliano Josafat

Maria Reiner MANAGERIE und Verein Stadtteilprojekt 

ANNENViERTEL

Proyecto Nana Danza

Danilo Facelli Fierro

El Ritme del Carrer

Companyia Kimani

Aïna Rovira

Sònia Alejo

La Medusa

VISITANTS

moshe cohen

Maartje Keijzer

Grega Močivnik

Carla Menéndez

Monika Schabus-Steffen

Frotalámparas

Fàbrica de Somnis

Elisa Waldner (Cía. Sinakt CircoTeatroDanza

Carlos Alejandro González Montoya

Lito maganha

Cira Cabasés Hervella

Gerekiz elkarte artistikoa/Colectivo Artistico Gerekiz

Shakti Olaizola

Sílvia Navarro

Josu Bilbao

Juan Francisco Posse Villagra 

Contaminando Sonrisas 

Consol González

Gema Barragán Pulido

Tornavís Teatre

Raquel Moreno

Cia Ella

Endika Izquierdo 

Heinrich Marj

LilyColombia

stefano iaboni

Volantsenseales

Alba Jovani

Roberto Vara

Lluis Llamas Pahissa. Penyora 

Cultura

Zaide Silvia Gutierrez

Ekaterina Kosolapova

Compañía Asacocirco

Jeffrey

Yahaira Orbegozo Cofiño

Luigi Ciotta

Luis Brusca

Toni Vilchez Mateos 

Asociación Cultural Palo Q`Sea

Joan Mora Haro

Zum-zum teatre

SomoS Teatro

En”rol”ando comicus

Sondanza

Farah Benhalima Benmbarek

Imma de Batlle 

Eder Carràs Buide

Marina Srnka 

Cie Yann Lheureux

La Tresca i la Verdesca

Jordi López Garcia

El mono habitado

Niels-Peter Kloeft

Laia Fortià

Chiro Circo

Sylvia fernandez

Antoni Vives Ribó

Gràcia Moragues

Loli Fojón

Zum-zum teatre

Claire-Noël LE SAULNIER

Ishanaa Balaji

Montserrat Mas Ubeda

LO SOMRIURE SOLIDARI

Anna Rocasalva Gol

Cristian Rubio

Obra Vista Teatre

Santi Rovira

Oriol Llop

NURIA MARTIN SANZ ZOLOPOTROKO TEATRO

Manuel Pérez i Muñoz (periodista)

Atempo Circ

Goizeder Izko

Assumpta Mercader Solà

Col-lectiu F.R.E.N.È.T.I.C. “Save The Temazo”

Jonas Slanzi 

BAOWATT

Nico Flórez

LaCrica

Nina Vombergar

Olga Lídia Cuito Ortiz

Inés Boza/SenZaTemPo

Afonso Becerra de Becerreá

Nene Coca

7BURBUJAS

Marc Filigrana (TIRAMILLAS CIRCO) 

Xa! Teatre 

Gökhi

Gail Loretta Brevitt Lënton

Anna Giribet i Argilès

LES ARTS OSEURS

Malala Ricoy

Eva Filgueira 

Associació Juvenil i Cultural Pengim-Penjam

Cia. Aplomivol

arehrb@gmail.com

Pau Martinell

Dusan Davoli

diana Paola Suárez 

La Banda de Otro

Daniel Foncubierta Campano

Hermanos Infoncundibles

Eva Boucherite

Cía. Duelirium 

Marta Iglesias (Sempre Arriba)

Nirvana Jiménez

Carla Sabater Casals

Melina Pereyra

EU ERAM

Companyia Sifó

Virginie DANO

Nina Duru

Rubén de Miguel Ezquerra (Gestor Cultural)

Marta Valero

Peke Millán

@hombrefuegolanzarote 

Rosa de los Santos

Diana Colodrón Repiso

Javier Reales Bravo

Imma Gonzalez Escalera 

Antonio Rodríguez Fernández 

Giovanni Benedetti

Manolo Carretero

Anselmo Siesto

Milan 

IZÄ

Minke Lap

Alberto

Victoria paz cuevas

Beli Cáceres

Carpa, asociación de profesionales del circo de Aragón

Compañía D’Click

Maria Solà

Laura Diez daglio 

Bocatajo teatro

Marta Gorchs

Helena Rodriguez

Compañía La Gallina De Metal y La nave de Metal espacio de creación. 

Pobles en peu d’art 

Santi de Pablo

Associació Cultural La Volta

Dabide Baba

Mina trapp

manu barandiaran mendizabal

Óscar Benages Mor

Rouge Bombyx

ilotopie compagnie

Cie ilyadça

Semenkova Liya 

compagnie albedo

Moi Jordana Cia de Circ

Reciclantes

La Forzuda (Espai de circ i teatre)

Associació Plataforma d’Arts de Carrer

La mary posa

María Salmerón Torres

Patrice Teysseyre

L’association Libre Artiste

Joanna Jéquier

Eva Hofer

El Garitu (Andreu Vilà)

FiraTàrrega

Karine Vergès/Les Kag

Maria Capell Pera

Quim Bigas

Júlia Bertran Lafuente

Regidoria de cultura (Àngels Carulla Argilés)

L’association Libre Artiste

Cia Albert Vinyes

Gerard Feliu

Kanbahiota

Manon Dumont

NÚRIA ARGILÉS MACIÀ

Natàlia Lloreta

Poseidonians

Claudial González

Asociación Cultural Cimbrea

Anabelle Duvernoy

Angeles Ruiz Monteagudo

Producirk

Virgínia Garau Aguiló

Asociación ARTmosfera

ConMuchoArte Gestion Cultural SL

Julia Fernández

Gebra Serra

Teatre de Caixó (Marc Escrig)

Nou circ social Illes Balears

NARCÍS BADOSA SALA

Associació Valenciana de Circ

ELS MALS ENDREÇOS

Mariona Ginès Bataller

La Marciana

CÍclicus espectacles SL

Carlota Huguet

Viatge al món de n’Aina

Marta Rufau

La Grosse Entreprise

KLAUS – Tanz im öffentlichen Raum

Julia Riederer

Rossina Castelli Kanbahiota Trup

Concha de Diego

Asociación de Músicos de las Calles de Mallorca

Mónica Calle

Gonzalo Santamaria

Eddy Eighty

Carmen de Peña

Manuela Deac

Tomás Ibáñez

Mathilde Poulanges

Azul Marisa Tejada La Fábrica de Sueños

Anne Mégier

Ricard Soler Mallol

Companyia Obskené

Elena Navalon

Gemma Carbó

Marcela Otárola Burgos

Lluis Sanchez Oliver

Sara Gutiérrez Melián

Cristina Vilaró

ManlleuActua

Nacho Rivas Fortuny (Ikigai)

El Trío La La La

Lekshmy Parameswaran

Gabriele Seeleitner_Siffert

Óscar Ortiz de Zárate (Eslinga Prod.)

Sendo Klein

El Circ Petit

Col.lectiu Güilis

Aurora Diago

Mònica Bartolí Fàbregas

Olga Fusté i Pujols

Festival Eufònic

Elena Xibille

Pea Green Boat companyia de teatre de titelles

VEUS VEUS ESPECTACLES

Jordi Huete Pelegrí 

Pau Parets

Pep Linares  CIA LINIBOHEMIA

Aina Tur

cristina cazorla 

Atirofijo Circ 

Ann / La Tannerie

Sauf le dimanche

Siruan Darbandi

Pumuky Circo Chisme

Jose María González Larrey

MrFoxMad

Marikilla Muñoz

Cia. Catastrofer

Artes visuales teatro PHO

Compagnie Passaros – Emilie Borgo

Luciana Arcuri

Joe Shipman (EggPeople)

Grupo teatro INSANUS

Ana Torres

Mandala Espazo Multidisciplinar

Kintsugi Compañia de Danza

Clownbaret

Jurgen Muller Muller

Raïssa Janer

Rebeca Izquierdo – actriz

Associació de circ silosenomecuelgo

Sra. Piruleta

Anna Busanya

Mariona Naudin

Si Los Martes Fueran Viernes

EPCC Théâtre de Bourg-en-Bresse

Cie les Ribines

Cie La Chiffonnière

EUREK’ART/LABEL RUE

Teatro del vigentino

Miquel Barceló

Odrija Fisere

Les Juntes

La Lola Boreal

Joan Navarro

Laura Rodríguez

Jesús Puebla Mimo

Antonio Masegosa

Gabriela Mayorga

Carles Guardis

Jose carlos arranz

Estefanía Rodero

Taller Guirigay

Sara Gil

Francisco José Martínez Martínez

Julia Reiterlehner

Lilian Flores

Dèria teatre

Jesús Peñas

Ameba Teatre

Pepe de la Blanca

Nostraxladamus

Luis Cuesta

L’Avalot Teatre

Raül Palacios Bover

Neus Molina

Pepe Toni Climent i Arnau

Martí Figueras

Centre Cívic Casa Groga

Laia Pujol Serra

Oriol Martí Sambola

Show Factory Produccions

ARTNAU

Buuuf Festival!! ( Festival Internacional de Pallasses pallassos cómics i Bufons)

Activijoc

RAWSCENOGRAPHY

Íngrid Garcia Sanfeliu

La Casa de l’Heura

Pilar Solà

Dèria teatre

Mercè Llasera Selga

Maria Valverde

Albert Garcia Martinez

Magí Serra Forasté

Nando de Pablo

Sergi Cardona Garnés

Maria Lourdes Monserrat Cañellas

Neus Ceballos Noriega

Llorenç Corbella i Burgués

Roberta Ferreira López

Mireia Sánchez Molas

ROPA / Roberto Olivan Performing Arts

Marta Andreu

Lu Calat

Anna Gómez Mundó

Carles Nieto

Filles d’Eva _ dansa vertical

Marina Jové Ballesté

Jessica González Rivas

Massís del Montgrí Produccions Artístiques

Alea Teatre

Ángeles G. Gordillo

Carles Puig Madrenas

Redactor d’El Punt Avui

Michel Risse

Café-Bazar

L’usine à Trompettes

Teatro del vigentino

Mauro Rodrigues

Alfonso Medina

Asociación de Profesionales de la Danza de Cantabria ‘Movimiento en Red’

Periplo Marionetas

Juan Manuel Herrera Andrade / Actor / Cooperativa Kaudal, Festival LambeSur

Nacho Camarero

Maria del Carmen Sanchez

David Díez Méndez

David Andrino

Naiara Arrizabalaga Bilbai

Teatro en Movimiento Callejerx

Elvira Lantieri

Alexis

Concha Ros

TeatroDeIngenioEnMovimiento

Tierras de Circo

Manuel Román

Raquel Sastre

Gustavo Pérez Colomer

Raquel Serdio Díaz

VERÓNICA REGUEIRO HUERTOS

Ángel San Miguel

Nidia Edith Ojeda

Rosa Pastor

Laura Sanz

Thomas Berger

Mey-Ling Bisogno

Manuel V. Vilanova (Fiestacultura)

Xarxa Teatre

Roberto García

PAN TuuuN Flah

Festival Internacional de Teatre d’Elx (FITELX)

Jenifer J.

Yuju Gestión Cultural

Lorena Insabralde

Panettone Brothers

Angel Mestres

Blanca Altable

Cesar preato mago Charly Showman

Myriam Ratés

Yago Ángulo Cabrera

Anna saperas

martata

Susana Millán Hurtado

Circo Barrilete

beatriz barroso diaz

Maria pelaez

Asociación de Empresas de Circo de Creación AECC

Yorel M.

Maite Segura

CRISTINA VERBENA

Oier González

Concha Padial Marin

Compañía internacional Theater for Inclusion

Irene cobas

The freak cabaret circus

Sara Bigas

Santi Sierra

Miguel Angel Garrido Hernández

Abel García Pantín (Él poeta de la Calle Real)

Amparo Mellado

Iron Skulls Co

Desguace teatro

Ido Loca

Jess

Producciones en la Arena

Jaume Nieto

djade arts

CESAR CADENAS MONTAÑES

Pituca Fernández.

Sabrina Salerno

Lulo VazMan

Albert Corominas – Cia. La Maleta Portàtil

Redactor d’El Punt Avui

UTAcirc

Antonio del Moral Tonetti

Cia. Jordi del Rio

Daria Nicolau Colilles

Efrain Anglès

Cia. Perkal Percussió

Margarida Troguet Taull

Ester Solà Llunell

Marc Salicrú

Jordi Pesarrodona Capsada

Centre d’Estudis Comarcals del Segrià

Sílvia Iturria March

Núria Pellisa Gracia

Emma Quadrada

Aida Flix

Iolanda G. Madariaga

L’obridor, accions emergents

Xarxa gironina de Cafè Teatre

Cia Pagans

Festival Àtica

Tàndem Produccions

Bruno Valls

Nuria Mauri Suarez

Pep Garcia-Pascual

Biblioteca de Figueres

Cia Karlus

Cristina Jutge

Kas Hardbattle

Dora Victoria Pedregal Pimentel

Pere Agustí

Marc Trujillo

Guixot de 8

Ana Victoria Toledo Benito

Alex Badia

Elena Xibille

Trastero de las Artes

Laia Pineda Iglesias

Dijei Luna

Companyia Minimons

Jan Barceló

Raúl Moreno

Decipivolta Teatre ( Laia sales Y Mari Marcos)

La mary posa

Maria

Celia Sorribes Latorre

Pepe Zapata

Maragda Cuscuela

Esperança Crespí

Mayra

Zoe Balasch

Escarlata Circus

Nopatiskos teatre

Col·lectiu de Tècniques de l’Espectacle

Antonella D’Ascenzi

Le Chat Noir Cabaret

La tresca

cía Bergamotto

Ton Muntané

Túnels teatrals

Remei Reviu

Clàudia Brufau Bonet

Recomana.cat

cia pelipolaca

Xavier Solé Úbeda

Cie Astor et la Patronne

Adeline Lépine

Mauro Rodrigues

Henry Krul

Cafe de las Artes Teatro

Jordi Roca Artist

Naty Ferrer

Ana Llorens

Feancesca Cerami

El pelito’

Minerva Alvarez

MrFoxMad

FEECSE (Federación de Escuelas de Circo Socio Educativo)

Andrea Lobo Reigada

La Equilibrista Estatua Humana

Concha Villarrubia del Valle

urieta Amparo

Gabriel Pibernat Grob

El Col·lectiu de companyies independents

ASSOCIACIÓ DE PROFESSIONALS DEL CIRC DE LA COMUNITAT VALENCIANA

Festa i Fusta

art@Gargarfestival.com

La Saison Artistique de Melando

Irene Forner

Decipivolta Teatre ( Laia sales Y Mari Marcos)

Carlota Huguet

Elena Lalucat

Ulf Andersson

María Cerrato

Ass Cir-A

Rafael Dante

Raquel García Plaza

Josep Cosials Nualart

Joel Ruela Mattinez

Carme Alonso Vallhonrat

Alacalle

Elisa Riera Capdevila

Festival CAU

Serge Ayala – Cie L’oiseau Lune

Ottilie Vonbank

Tanzamtklagenfurt_Celovec

Walter Kratner

Stefan Heckel

Andrea Huber

Lena Winkler-Hermaden

Katharina Dilena

Das andere Theater

Anett Kovacs

Stefanie Grabner

Andrea Jany

Marie-Therese

Gala alcaraz lana

Carlotta Bonura

Michaela Silhouettes

Martin Grabner

Matilda Escofet    (1.203 signatures a 12/07/20 a les 09.30h.)